Odtwórz wideo

Zostań certyfikowanym nurkiem

Ruch wody może mieć olbrzymi wpływ na przebieg Twojego nurkowania. Przejmij pełną kontrolę nad swoimi nurkowaniami niezależnie od warunków z kursem SSI Waves, Tides and Currents. Nauczysz się nurkować bezpiecznie i komfortowo w prądzie, przy wysokiej fali, w rzekach i z brzegu. Zdobądź ten certyfikat specjalizacji już teraz!

Kwestionariusz medyczny

Przed kursem zapoznaj się z wymogami dotyczącymi zdrowia podczas nurkowania.

Nurkowanie w prądzie otwiera drzwi do poznania zupełnie nowych miejsc nurkowych - bardzo często przyciągają one najbardziej spektakularne podwodne szkolenia. Zanurkuj z brzegu i odkryj piękno prostoty we wchodzeniu do wody z plaży i czerpaniu radości z łatwej eksploracji ulubionego miejsca nurkowego. Jednakże fale, pływy i prądy mogą wpłynąć na Twoje nurkowania i mieć rażący wpływ na Twoje bezpieczeństwo, jeśli nie umiesz sobie z nimi radzić. Specjalizacja SSI Waves, Tides and Currents pomoże Ci rozwinąć swoje umiejętności i wiedzę, abyś mógł nurkować w różnych środowiskach bezpiecznie i pewnie. Zdobędziesz lepsze zrozumienie dynamiki środowiska wodnego i nauczysz się wszystkiego o warunkach środowiskowych wpływających na różne miejsca nurkowe. Poćwiczysz też nurkowania z brzegu, w prądzie i w rzekach, by otrzymać certyfikat specjalizacji. Zacznij już dziś!

Zarejestruj się za darmo i zacznij szkolenie już teraz!

Device Slider

Aby rozpocząć, wystarczy utworzyć bezpłatny profil użytkownika na stronie DiveSSI lub bezpośrednio przez aplikację SSI i uzyskać natychmiastowy dostęp do bezpłatnych programów próbnych SSI. Podczas rejestracji należy wyszukać Centrum Nurkowe Moana Diving Team, z którym będziesz afiliowany w celu szkolenia.

Po prostu pobierz aplikację MySSI z preferowanego sklepu z aplikacjami, skonfiguruj swój profil i odkryj świat nurkowania z następującymi korzyściami:

 • Natychmiastowy bezpłatny dostęp do programów próbnych SSI i Blue Oceans
 • Dożywotni dostęp do cyfrowych materiałów szkoleniowych i certyfikatów
 • Cyfrowy logbook z tysiącami miejsc nurkowych na całym świecie i potencjalnymi miejscami występowania dzikiej przyrody
 • Najnowsze wydarzenia, wiadomości, filmy i wiele więcej

Naucz się nurkować

Centrum Nurkow Moana Diving Team prowadzi szkolenia we wszystkich uznanych na świecie organizacjach nurkowych takich jak: Scuba Schools International, National Association of Underwater Instructors, Professional Association Diving Instructor, International Association of Nitrox and Technical Divers lub Confédération Mondiale des Activités Subaquatiques. Do Ciebie należy decyzja jakiej organizacji certyfikat otrzymasz na koniec szkolenia.

Zależy nam na Twoich doświadczeniach nurkowych i chcemy wyszkolić Cię na bezpiecznego i pewnego swoich umiejętności nurka. To pozwoli Ci czerpać prawdziwą satysfakcję z poznawania podwodnego świata.

Nasze materiały szkoleniowe są dostępne online w ponad 30 językach, dzięki czemu możesz powiększać swoją nurkową wiedzę w każdej chwili. Z naszymi jasno określonymi standardami i wypracowaną przez lata metodologią, nie możemy się doczekać, aby powitać Cię w naszej nurkowej społeczności i zrobić z Tobą pierwsze nurkowania. Twoja nurkowa przygoda zaczyna się tutaj. Dołącz do nas już dziś.

Cyfrowe nauczanie i wykłady

Zarejestruj się i utwórz profil na DiveSSI, uzyskasz dostęp do cyfrowych materiałów do nauki.

Naukę możesz rozpocząć bezpłatnie w dowolnym czasie i miejscu, w dogodnym dla siebie czasie, a instruktor zaplanuje omówienie teorii i szkolenia na wodzie.
Direction Arrows
Krok 1

Szkolenie w wodzie

Podczas szkolenia w basenie lub ograniczonym akwenie, Twój instruktor nauczy Cię wszystkich niezbędnych umiejętności w kontrolowanym środowisku, aż do momentu, gdy poczujesz się komfortowo i będziesz gotowy do nurkowania na wodach otwartych. Podczas nurkowań na wodach otwartych zastosujesz swoją wiedzę i powtórzysz umiejętności w rzeczywistym środowisku pod nadzorem instruktora.
Direction Arrows
Krok 2

Certyfikat

Po ukończeniu wszystkich wymaganych sesji szkoleniowych, egzaminu końcowego i nurkowań w wodach otwartych, Twój instruktor wyda cyfrową kartę certyfikacyjną, która pojawi się natychmiast w aplikacji MySSI. Gratulujemy Ci osiągnięcia i witamy w globalnej społeczności nurkowej.
Krok 3

Uprawnienia i standardy szkoleniowe

10

Minimalny wiek do udziału w szkoleniu

0

Ilość zajęć teoretycznych

0

Ilość zajęć w basenie / wodach ograniczonych

2

Ilość zajęć na Wodach Otwartych

30 m / 100 ft

Max. głębokosć podczas szkolenia

5 - 10

Sugerowany czas szkolenia (h)

Twoja przygoda zaczyna się tutaj

Oto korzyści, których możesz oczekiwać biorąc udział w tym programie szkoleniowym:

 • Nauczyć się umiejętności i technik niezbędnych do bezpiecznie i wygodnie prowadzić nurkowania w fale, pływów i prądów
 • Więcej informacji na temat warunków środowiskowych, które wpływają na miejsca do nurkowania
 • Ćwicz oceny i nurkowania z brzegu, w prądach, lub w rzekach

Więcej informacji

Wymagania wstępne

Programy szkoleń specjalistycznych wymagają od kursantów ukończenia programów poziomów podstawowych Open Water Diver.

 • Certyfikat Open Water Diver

Wymaganie medyczne i administracyjne

Każdy kursant lub kandydat musi wypełnić wymagane formularze Dokumentacji Szkolenia przed udziałem w jakimkolwiek programie szkoleniowym. Formularze dla osób niepełnoletnich muszą być sprawdzone i podpisane przez rodzica lub opiekuna.

 • Kodeks Odpowiedzialnego Nurka
 • Oświadczenie lekarskie i Kwestionariusz lub zgoda lekarza na nurkowanie (jeśli jest wymagana)
 • Przejęcie ryzyka, zwolnienie z odpowiedzialności i umowa zrzeczenia się odpowiedzialności podczas szkoleń (gdzie wymagana/nie ma zastosowania w Unii Europejskiej)
 • Specyficzny dla programu Dokument ukończenia szkolenia.

Koszty szkolenia

Szkolenie składa się z różnych komponentów, które są pobierane pojedynczo lub w pakiecie w zależności od wybranego kursu. Składnikami są:

 • Materiały szkoleniowe / Cyfrowy Kit
 • Czesne za naukę i szkolenie na wodzie
 • Nurkownia szkoleniowe na Wodach Otwartych
 • Certyfikacja

Najbliższe terminy:

środa 7 grudnia
20:30 - 22:00 Scuba Diver
Nie odnaleziono wydarzeń!