Odtwórz wideo

ZOSTAŃ CERTYFIKOWANYM NURKIEM

Zacznij nurkować i na całe życie zmień swoje spojrzenie na świat. Poznasz przepełniony spokojem podwodny świat, zamieszkiwany przez różnorodne morskie stworzenia i zobaczysz niespotykane krajobrazy. To niesamowita przygoda trwająca całe życie i każdy, kto ukończył 10 lat może zacząć naukę nurkowania. To bezpieczna i przyjemna forma rekreacji idealna dla całej rodziny. Nauka nurkowania jest znacznie łatwiejsza, niż może Ci się wydawać, a uznawany na całym świecie program Open Water Diver to najlepszy sposób na zdobycie przeszkolenia!

OTRZYMAJ SWÓJ CERTYFIKAT NURKOWY

Jako nurek Open Water Diver, będziesz mógł nurkować gdzie chcesz i z kim chcesz. Zostaniesz członkiem społeczności podwodnych odkrywców – wiele osób marzy, by do niej dołączyć! Jeśli masz mało czasu albo nie czujesz się gotowy, by zostać nurkiem Open Water Diver, nasze programy Basic Diver, Scuba Diver, Indoor Diver i Referral Diver również idealnie nadają się do rozpoczęcia nauki nurkowania. Możesz łatwo podnieść swoje uprawnienia i zostać nurkiem Open Water Diver w każdej chwili, po prostu odbywając dodatkową część szkolenia. Naucz się nurkować z SSI i rozpocznij swoją przygodę już dziś!

Try Scuba
Odkryj nurkowanie

Try Scuba

Odkryj podwodny świat, zanurkuj w wodach basenopodobnych i zdobądź kartę uznaniową SSI Try Scuba. Prowadzony na płytkiej wodzie program SSI Try Scuba

Basic Diver
This is a Label

Basic Diver

Program SSI Basic Diver to najlepszy sposób na odkrycie nurkowania z akwalungiem, spróbowanie nurkowania w wodach otwartych i wodach basenopodobnych oraz nauczenie się

Scuba Diver
Scuba Diver

Scuba Diver

Program SSI Scuba Diver zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, aby nurkować w wodach otwartych do głębokości 12 metrów z Profesjonalistą SSI. To Twój pierwszy ekscytujący krok w

Open Water Diver
This is a Label

Open Water Diver

Rozpocznij swoją życiową przygodę jako certyfikowany nurek z uznanym na całym świecie certyfikatem SSI Open Water Diver.

PODNIEŚ SWOJE UPRAWNIENIA

Rozszerz swoje szkoleniowe doświadczenie z idealnie dopasowanym kursem – następujące kursy mogą być połączone ze szkoleniem Open Water Diver. Umiejętności i doświadczenie to Twój bilet wstępu do najlepszych miejsc nurkowych na całym świecie. Po ukończeniu określonej liczby Specjalizacji Nurkowych i zalogowaniu danej liczby nurkowań, automatycznie otrzymasz Poziomy Uznania SSI – Specialty Diver, Advanced Open Water Diver i Master Diver. Rozpocznij swoje szkolenie na Specjalizacjach SSI już teraz i zdobądź Poziomy Uznania na drodze do zostania bezpiecznym i pewnym swoich umiejętności nurkiem!

Enriched Air Nitrox
Kontynuacja edukacji

Enriched Air Nitrox

Jako nurek nitroksowy, wydłużysz swoje czasy denne i zwiększysz margines bezpieczeństwa podczas nurkowań. 

Dry Suit Diving
Kontynuacja edukacji

Dry Suit Diving

Nurkowanie w suchym skafandrze otwiera mnóstwo możliwości, w tym nurkowanie w wodach odludnej Arktyki .

Perfect Buoyancy
Kontynuacja edukacji

Perfect Buoyancy

Specjalizacja SSI to najlepszy sposób na poprawę pływalności i zwiększenie przyjemności z nurkowania.

WYRÓŻNIONE KIERUNKI PODRÓŻY IDEALNE DLA POCZĄTKUJĄCEGO NURKA

Sprawdź MyDiveGuide; unikatową wirtualną bazę miejsc nurkowych z ponad 10 000 pozycjami, zawierającą mapy występowania dzikich zwierząt i wyróżniające się miejsca nurkowe. Znajdź najlepsze kierunki dla Twojego poziomu przeszkolenia i zanurkuj już dziś. Zainspiruj się naszymi wyróżnionymi kierunkami podróży i połącz naukę nurkowania z wymarzonymi wakacjami dla całej rodziny!